Karadeniz Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetiminden Prof.Dr. Gürol ÖZCÜRE’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Karadeniz Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetiminden, Ünye İİBF Dekanlığına atanan Prof.Dr. Gürol ÖZCÜRE’ye hayırlı olsun ziyareti.

Karadeniz Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve bağlı kuruluşumuz Kent Akademisi Dergimizin Alan Editörü olan, Prof.Dr. Gürol Özcüre ‘nin, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne Dekan olarak atanması nedeniyle, Karadeniz Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanımız, Dr. Ahmet FİDAN, Başkan Yardımcımız, Şair-Yazar İnci ÇETİR, Kent Akademisi Dergisi Alan Editörlerinden Y.Doç.Dr. Nedim DİKMEN, Yönetim Kurulu Üyemiz, Ünye’nin duayen Gazetecilerinden Ahmet YENİN, Kültür Bakanlığı Ordu Halk Şairi, Hasan GENÇAY ve Genel Sekreterimiz Ayşe Naz YILMAZ eşlik etti.

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanımız ve Kent Akademisi Genel Yayın Yönetmeni, Dr. Ahmet FİDAN, dergiye geçen emekleri nedeniyle Sn. ÖZCÜRE’ye teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Yardımcımız İnci ÇETİR, 2. si, bu hafta yeni yayınlanan“Derin Bir Mesele” adlı şiir kitabını Okumaya devam et